Kurtki

Aktywne filtry

Solidne kurtki robocze przeciwdeszczowe to idealna propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Odzież renomowanych producentów przystosowana jest do intensywnego użytkowania, co zmniejsza ryzyko przedwczesnego uszkodzenia. Zapewniamy szeroki wybór produktów, a także korzystne ceny. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie lub swojej załogi. Kurtki ochronne różnią się między sobą nie tylko wzorem, czy tez kolorem, ale również rozmiarem. Wyjątek stanowią modele uniwersalne. 

Odporność na uszkodzenia

Kurtki przeciwdeszczowe wykonywane są z materiałów spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. To właśnie dzięki temu nie trzeba obawiać się uszkodzeń, które mogłyby powstać podczas codziennego użytkowania. Bez większych trudności można utrzymać je w należytej czystości. Niektóre modele posiadają elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność po zmroku, a tym samym poprawiają poziom bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które pracują w niebezpiecznych warunkach.

Wygoda użytkowania 

Proponowane kurtki robocze przeciwdeszczowe zapewniają nieprzeciętną wygodę eksploatacji. Znakomicie sprawdzają się podczas realizowania obowiązków, ponieważ nie ograniczają ruchów, ani nie wywołują dyskomfortu. Na specjalna uwagę zasługuje odzież wykonana z nieco elastycznych materiałów. Dopasowują się one do użytkownika, co jest gwarancją maksymalnej swobody. Dobrze jest także zwrócić uwagę na detale, takie jak np. ściągacze rękawów, czy też troczki na kapturze.