Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdują się wygodne, a zarazem eleganckie koszule pracownicze, które znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Jest to odzież wysokiej klasy, która pochodzi od znanych i cenionych producentów. Doskonałej jakości materiały są przyjazne w dotyku, a ponadto trwałe. Takie ubrania przetrwają nawet najczęstsze użytkowanie. Sporym atutem jest możliwość częstego prania - nie trzeba obawiać się przedwczesnego uszkodzenia tkanin. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami, które znajdują się na metkach.

Ponadczasowa klasyka

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć klasyczne koszule, które wyróżniają się ponadczasową elegancją. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę w przypadku tych, którzy cenią sobie kunsztowne wykonanie. Nawet najdrobniejsze detale zostały maksymalnie dopracowane, co zadowoli w szczególności tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Koszule wyjściowe oraz służbowe występują w wersji z długim i krótkim rękawem, a wybór to kwestia indywidualnych preferencji. Na specjalną uwagę zasługuje także neutralna kolorystyka.

Modele jesienno-zimowe

Proponujemy koszule jesienno-zimowe, które nie tylko wyglądają stylowo, ale również doskonale chronią przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Największym zainteresowaniem cieszą się modele flanelowe, które są miękkie oraz elastyczne. Wielkim plusem jest fakt, że nie ograniczają one ruchów, ani nie wywołują dyskomfortu. Koszule ocieplane nie wymagają zakładania kolejnych warstw odzieży.