Filtruj

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 74,00 zł

Nadruk DTG

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Nadruk DTG - specyfika zdobienia

Zastanawiasz się czym jest nadruk DTG? Spieszymy z odpowiedzią! Druk DTG, czyli “Direct to Garment” to popularna metoda nadruku bezpośredniego wykonywana za pomocą profesjonalnej drukarki. Metoda polega na naniesieniu konkretnego obrazu lub grafiki na tkaninę bezpośrednio z komputera. Nadruk cyfrowy z niezwykłą dokładnością przenosi nawet najdrobniejsze szczegóły i przejścia tonalne oraz niuanse kolorystyczne na tkaninę. Dzięki temu, że ten proces nie przewiduje konieczności wcześniejszego przygotowywania projektu (w przeciwieństwie do, np. haftu komputerowego) możliwy jest spersonalizowany nadruk już od jednej sztuki. Nadruki DTG wykonuje się na tkaninie bawełnianej lub bawełnianej z domieszką elastanu lub wiskozy. W naszym sklepie możesz zamówić wysokiej jakości nadruki cyfrowe nie tylko w dużej ilości, ale również w pojedynczych egzemplarzach.  

Możliwości druku DTG

Nadruk DTG posiada wiele różnych zalet i przydatnych zastosowań. Jednak trwałość i atrakcyjność efektu końcowego zależy od kilku czynników, a mianowicie od rodzaju sprzętu, farb i użytej do druku tkaniny oraz indywidualnych umiejętności osób wykonujących zlecenie. Nasz sklep korzysta z nowej oraz niezwykle wszechstronnej drukarki Brother GTXpro Bulk. Jest to szybki i bardzo wydajny model, który idealnie sprawdza się tak w przypadku druku masowego, jak i do krótkich różnorodnych nakładów. Optymalna wysokość głowicy automatycznie zatrzymuje się, gdy podajnik jest zdecydowanie zbyt blisko głowicy oraz dba o odległość między głowicą i podajnikiem zapewniającą jak najlepszą jakość druku. Dodatkowo, drukarka posiada ulepszoną przemysłową głowicę do białego atramentu oraz tryb szybkiego druku, który przyspiesza drukowanie o 10%. To wszystko skutkuje zwiększona trwałością i jakością produktów oraz szybszą realizacją zamówień przy stosunkowo niskich kosztach nadruku. Możliwe jest również wykonanie jednego próbnego druku dla sprawdzenia efektu na tkaninie i podjęcia ewentualnych zmian. Nadruk DTG wykonywany na naszej nowej drukarce DTXpro Bulk idealnie sprawdza się w przypadku produkcji masowej dla różnego typu sklepów, agencji, zakładów pracy lub instytucji. Różnego typu spersonalizowane produkty, takie jak koszulki z nazwiskami i stanowiskami poszczególnych pracowników czy też inne akcesoria typu torby z wybraną grafiką lub obrazem to ciekawe dodatki, które wpływają na budowanie charakteru i rozpoznawalności marki. Sprawdzają się one również jako upominki z okazji jubileuszu firmy, świąt, odniesienia konkretnych sukcesów lub imprez okolicznościowych czy też jako prezenty stanowiące upamiętnienie innych istotnych wydarzeń. Nadruk cyfrowy na koszulkach, torebkach czy nawet butach to również świetny pomysł na oryginalny prezent dla najbliższej osoby. 

Kiedy warto zdecydować się na nadruk DTG?

Nadruk cyfrowy na koszulkach i innych akcesoriach jest szczególnie polecany, jeśli zależy Ci na umieszczeniu pełnokolorowej grafiki, gdyż ta metoda znane jest ze swojej wyjątkowej dokładności i perfekcyjnego odwzorowania kolorów. Warto również podkreślić, że jest to druk dla zabieganych, gdyż jego wykonanie zajmuje bardzo mało czasu. Ponadto, nadruk DTG jest przyjazny dla środowiska, gdyż minimalizuje zapasy materiałów, a w przypadku jasnych tkanin zapewnia przepuszczalność powietrza. 

Nadruk DTG w naszym sklepie 

W sklepie internetowym P&M możesz składać zamówienia na nadruki DTG na takich akcesoriach jak koszulki lub maseczki na twarz. Nasz profesjonalny sprzęt do drukowania cyfrowego oraz doświadczenie pracowników zapewnia otrzymanie wyjątkowo trwałego i jakościowego produktu o idealnie odwzorowanych kolorach, przejściach tonalnych i zachowanych nawet drobnych szczegółach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm lub agencji. 

Zapoznaj się również z innymi usługami i produktami, które oferuje nasz sklep. Nasz pakiet produktów obejmuje ofertę kompletnej odzieży roboczej (kurtki, spodnie, obuwie oraz rękawice), odzieży do mroźni i chłodni, odzieży reklamowej, obuwia rekreacyjnego oraz szerszych usług związanych z nadrukiem DTF, sitodrukiem i haftem komputerowym. 

Zaufaj profesjonalizmowi i jakości sklepu internetowego P&M!