Obuwie mroźnia

W kategorii obuwie do mroźni występuje wszystko to, co jest niezbędne osobom pracującym na co dzień przy niskich temperaturach. Specjalistyczny sprzęt, akcesoria, obuwie z odpowiednim zabezpieczeniem oraz mocne buty gumowe to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Przekonaj się sam.

Obuwie idealne do mroźni 

Obuwie jest niezbędne każdemu pracownikowi, który codziennie pracuje przez wiele godzin w pomieszczeniach, gdzie temperatury spadają nawet do -45 stopni Celsjusza. Oprócz wygody i komfortu takie buty muszą gwarantować odpowiednią ochronę przez zimnem. Dlatego też, w tej kategorii zadbaliśmy, by w ofercie znalazły się miedzy innymi: buty gumowe (w tym różnokolorowe klapki BKLFLIP, klapki BKLLONG, klapki BCDOTS, klapki BKLFIT, klapki BLBARI, klapki BLMISS) oraz wiele, wiele innych modeli skierowanych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn dostępnych w pełnej rozmiarówce. Ponadto, w tej części dostępna jest bogata oferta butów wykonanych z PCV w bardzo niskich cenach.

Przydatne akcesoria

Oprócz obuwia przydatnego do pracy, można znaleźć także tutaj wszelkie przydatne akcesoria, do których należą między innymi: ochraniacze na obuwie, ochraniacze kolan czy osłony TYVEK na buty. Do kupionych u nas butów, polecamy szczególnie także wybrać trwałe sznurowadła, wygodne i praktyczne wkładki do butów, odpowiednie pasty nabłyszczające oraz różnorodne impregnaty, dzięki którym buty będą odpowiednio zabezpieczone. To wszystko dostępne od ręki i w bardzo atrakcyjnych cenach.