Kurtki mroźnia

Kurtki do pracy w niskich temperaturach. Wielu właścicieli firm, przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych chce zabezpieczyć swoich pracowników w dobre jakościowo, sprawdzone i bezpieczne kurtki, w których to można pracować nawet w niskich temperaturach. Wybór ich stanowi nie lada wyzwanie, dlatego też w naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli, które są najlepszej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów odziery specjalistycznej. 

Kurtki do mroźni 

W zależności od potrzeb, w tej kategorii dostępnych jest wiele, funkcjonalnych modeli różniących się między sobą wykonaniem, designem, ceną oraz zastosowaniem. W każdym z nich postawiono na bardzo dobry jakościowo materiał oraz precyzyjne wykończenie, dzięki czemu kurtki te mogą służyć swoim właścicielom nawet przez wiele lat. W tej części znajdziemy bardzo popularny obecnie model kurtki do mroźni Hi-Glo 25 Coldstore Jacket, która charakteryzuje się 5-warstwowym systemem oraz tym, że została  skonstruowana tab, by "wychwytywać wielokrotność warstw powietrza wewnątrz ubrania". Ten model spełnia normę EN342, dzięki czemu może być ona wykorzystywana przy pracy w temperaturze nawet do -64,2°C. 

Odpowiednie zabezpieczenie

Nasi producenci postawili na świetną jakość i precyzyjne wykończenie. Dostępne modele oraz różnorodne rozmiary sprawiają, że każdy bez problemu znajdzie asortyment idealnie dla siebie. Inwestycja w taki sprzęt jest ja najbardziej opłacalna - o czym zgodnie mówią zarówno właściciele dużych firm, jak i sami pracownicy.