Kombinezony mroźnia

W kategorii kombinezony do mroźni nasi klienci mogą znaleźć kilka rodzajów świetnie wykonanych i sprawdzonych kombinezonów, które stworzone zostały specjalnie do pracy w mroźniach i chłodniach, gdzie temperatura spada nawet do -40 stopni C. 

Profesjonalne kombinezony do mroźni 

W naszym sklepie można nabyć profesjonalne i popularne kombinezony, które charakteryzują się funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Najczęściej wybierany przez klientów model kombinezonu - COLDSTORE CS-12 to asortyment, który gwarantuje pracę w bezpiecznych i komfortowych warunkach, przy maksymalnym zabezpieczeniu pracownika. Ten jednoczęściowy kombinezon został wyposażony w taśmy odblaskowe, dzięki którym zwiększona jest widoczność pracownika. Kombinezon ten posiada także odpowiedni certyfikat, dzięki któremu może być używany w pracy w chłodniach i mrożniach, gdzie temperatura spada do -40 st.C.

Profesjonalny asortyment dla fachowych firm

Dzięki menu, szybko i sprawnie znaleźć interesujący klienta asortyment. Wybierając -  kombinezony do chłodni - można znaleźć nie tylko rzetelne zdjęcia dostępnych produktów, ale przy każdym z nich widnieje bardzo szczegółowy i precyzyjny opis każdego z nich. Klienci mogą poznać, z czego wykonany jest dany kombinezon, do jakich temperatur jest przeznaczony oraz jaką gramaturę materiału posiada dany model. Przy każdym z nich widnieje cena produktu oraz informacja, iż nasz asortyment można zakupić na raty - co jest doskonałym udogodnieniem dla wielu firm.