Czapki mroźnia

Odpowiednio dobrana czapka do pracy, gdzie panują minusowe temperatury, idealnie chroni głowę przed utratą temperatury. Poprzez głowę najczęściej człowiek traci temperaturę, dlatego też stosowna czapka, która została przeznaczona do mroźni i chłodni doskonale zabezpieczy pracownika. W kategorii - czapki do mroźni, klienci znajdą spory wybór różnorodnych zabezpieczeń głowy.

Czapki 

W kategorii tej klienci mogą znaleźć ciekawe i sprawdzone rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w pracy przy niskich temperaturach. Czapki z dzianiny akrylowej z podszewką Thinsulate, kominiarki Thermal Balaclava, specjalistyczny kask czy kask Peltor 3000 z wkładką termiczną to idealny sposób, by ochraniać głowę i ciało pracownika w komfortowy i wygodny dla niego sposób.

Jak wybrać odpowiedni asortyment?

W zależności od potrzeb, w tej kategorii sklep umieścił kilka sprawdzonych i profesjonalnych produktów, które sprawdzą się w fachowej pracy w mroźniach. Atrakcyjny wygląd czapek i kasków, nowoczesny design, różnorodne kolory, świetna wentylacja pozwalająca na swobodny przepływ powietrza pomiędzy głową a kaskiem, dobrze dobrane materiały oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasz asortyment wybrało już wiele firm z całej Polski. Dodatkowo, każdy z naszych produktów można spersonalizować na własne potrzeby firmy. Logo na przodzie czapek lub nazwa firmy wykonane ładnym hatem lub za pomocą sitodruku bezpośredniego są bardzo efektownym i trwałym dodatkiem.