Jest 91 produktów.

Pokazano 1-32 z 91 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie sklepu p-m.com.pl można znaleźć spodnie robocze stworzone z myślą o pracownikach branży budowlanej, monterach czy ogrodnikach. Spodnie takie można również z powodzeniem wykorzystać do prywatnej pracy w ogródku, jako strój zabezpieczający codzienne ubranie przed zabrudzeniami oraz w dużej mierze chroniący przed chłodem (na przykład przy klękaniu).

Spodnie robocze znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z dobrej jakości materiałów o optymalnej gramaturze, dzięki czemu są wytrzymałe oraz odporne na pranie. Nie zmieniają swoich właściwości z biegiem czasu. Dzięki dużym możliwościom dostosowania rozmiaru do potrzeb użytkownika (między innymi za pomocą guzików do regulacji oraz gumki wszytej w pasie), spodnie sprawdzą się u osób o różnej budowie ciała. Spodnie wyposażone w szelki również posiadają możliwość regulacji długości szelek w zależności od potrzeb. Oferujemy spodnie ocieplane do prac prowadzonych zimą w nieogrzewanych pomieszczeniach lub do pracy na zewnątrz. Sprzedajemy również spodnie z elementami odblaskowymi zapewniające bezpieczeństwo podczas wykonywania prac po zmroku lub w pobliżu ulic.

Spodnie robocze są wyposażone w wygodne kieszenie, a część modeli posiada również specjalne kieszenie na kolanach, umożliwiające umieszczenie w nich wkładów zwiększających komfort podczas prac wymagających długotrwałego klęczenia na ziemi. W ofercie spodni roboczych można znaleźć spodnie:

do pasa, ogrodniczki, specjalistyczne oraz ostrzegawcze.