Robocze

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

W zależności od przeznaczenia, do produkcji fartuchów znajdujących się w naszej ofercie używa się bawełny o wysokiej gramaturze, poliestru lub innych materiałów. Proponujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną dostępnych fartuchów, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb pracodawcy. Wszystkie fartuchy zapewniają swobodę poruszania się oraz duży komfort użytkowania w różnych warunkach, a przy tym stanowią zabezpieczenie ubrań przed zabrudzeniami lub uszkodzeniem podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Oferujemy fartuchy takich firm jak Leber&Hollman i Reis. Produkty dostępne są zarówno w wersji całorocznej z długim rękawem, jak i letnie fartuchy na krótki rękaw dla zwiększenia komfortu w upalne dni. Do prac w kuchni szczególnie polecamy fartuchy poliestrowe z dodatkiem bawełny o wysokiej gramaturze. Takie parametry pozwalają na pranie fartuchów nawet w temperaturze 95 stopni, a także skuteczne usuwanie nieestetycznych zabrudzeń bez utraty estetycznego wyglądu.

Fartuchy świetnie sprawdzają się do prac magazynowych, produkcyjnych, przy montażu, w laboratoriach oraz pracach kuchennych. Wysoka jakość wykonania oferowanych przez nas produktów sprawia, że kolory nie blakną nawet podczas używania fartuchów na słońcu. Częste użytkowanie nie wpływa na zmianę właściwości materiałów, a wzmocnione szwy dają pewność, że strój posłuży bardzo długo, zapewniając optymalną ochronę przed zabrudzeniem prywatnej odzieży. Nowoczesny i modny design pozwala na doskonały wygląd w pracy.