Kamizelki i bezrękawniki

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-32 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Praktyczne i wygodne kamizelki to świetna propozycja do pracy przez cały rok. Można je łączyć z każdym rodzajem prywatnej odzieży, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w upalne letnie dni, jak i podczas zimowych mrozów. Oferujemy Państwu bezrękawniki robocze oraz kamizelki ostrzegawcze wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kamizelki są powszechnie cenioną odzieżą, która zapewnia izolację cieplną, a przy tym nie ogranicza ruchów i często jest wyposażona w praktyczne kieszenie, pozwalające na przechowywanie wszelkich niezbędnych przedmiotów.

W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak Adler, Reis, Stedman oraz Leber&Hollman. Zróżnicowana kolorystyka oraz szeroka gama właściwości sprawia, że część kamizelek świetnie sprawdzi się nie tylko jako odzież robocza, ale także jako codzienny strój zapewniający ciepło. Dla budowlańców lub monterów oferujemy wysokiej jakości kamizelki wyposażone w dużą ilość pojemnych kieszonek, umożliwiających przechowywanie drobnych przedmiotów, jak śrubki czy śrubokręty. Kamizelki są wykonane z dobrych jakościowo materiałów zapewniających wysoką trwałość ubrań. W naszej ofercie znajdują się ubrania między innymi z bawełny czy poliestru w różnych rozmiarach, a w niektórych przypadkach z możliwością wygodnej regulacji.

Osoby pracujące w niebezpiecznych warunkach, po zmroku lub przy drogach, znajdą w naszej ofercie dobre gatunkowo kamizelki ochronne wyprodukowane w kolorach ostrzegawczych. Niektóre z nich wyposażono również w elementy odblaskowe.