Komplety

Aktywne filtry

Wygodne, a zarazem wytrzymałe komplety przeciwdeszczowe pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Proponowana odzież robocza została wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które posiadają doskonałe parametry użytkowe. Dzięki niej praca w trudnych warunkach nie będzie stanowić wyzwania. W naszej ofercie znajdują się m.in. zestawy składające się ze spodni ogrodniczek oraz kurtki. Stawiamy na wysoką różnorodność, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. 

Elastyczne materiały

Komplety przeciwdeszczowe wykonane z materiałów o wysokiej elastyczności nie ograniczają ruchów, co przekłada się na podwyższony komfort użytkowania. Przedstawiane ubrania są w pełni przystosowane do wykonywania czynności roboczych. Zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią - jest ona zatrzymywana na warstwach zewnętrznych. Należy wspomnieć o detalach, które chronią przed przedostawaniem się wody. Mowa tutaj o m.in. kieszeniach posiadających specjalne zakładki. Zabezpiecza to przechowywane w nich przedmioty przed zalaniem,

Optymalna cyrkulacja powietrza

Komplety przeciwdeszczowe zapewniają optymalna cyrkulację powietrza, co jest niezbędne do tego, aby zmniejszyć ryzyko nadmiernej potliwości. Jest to najbardziej odczuwalne w ciepłe dni, kiedy praca na zewnątrz stanowi spore obciążenie. Na uwagę zasługują ubrania posiadające ściągacz, który chroni przed zimnym wiatrem. Kaptury posiadają troczki, dzięki którym można lepiej przystosować je do głowy. Plusem jest fakt, że nie zsuwają się podczas wykonywania ruchów.