Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

T-shirts / polo to wysokojakościowe koszulki, które znakomicie sprawdzają się, jako odzież dla personelu. Występują one w wielu różnych wariantach, wzorach, kolorach oraz rozmiarach. Gwarantujemy wysoką różnorodność towarów, tak aby każdy mógł zakupić to, czego potrzebuje. Posiadamy zarówno modele standardowe, jak i o jakości premium. Oprócz tradycyjnych T-shirtów oraz polo dostępne są koszulki ostrzegawcze, a także z długim rękawem. Sporą zaletą są atrakcyjne ceny, które zachęcają do zakupu.

Optymalna gramatura

Koszulki wykonane z materiałów o wysokiej gramaturze są trwałe oraz niepodatne na uszkodzenia. Nawet wielokrotne pranie nie stanowi żadnego zagrożenia. Odzież zachowuje swoją pierwotną formę przez długi czas, dzięki czemu zakup jest w pełni opłacalny. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy inwestują rozsądnie gotówkę. Na specjalna uwagę zasługuje kolekcja T-shirtów bazujących na technologii ACTIVE-DRY. Sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, gdzie występuje duże ryzyko nadmiernej potliwości.

Estetyczne wykonanie

Proponowane T-shirty oraz koszulki polo zostały wykonane z dbałością o detale. Estetyczne wykończenie materiałów sprawia, że jest to odzież, która sprawdzi się w wielu różnych branżach. W każdym wydaniu prezentuje się dobrze. Koszulki dopasowują się do sylwetki, jednak nie ograniczają ruchów, ani nie wywołują dyskomfortu. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni rozmiar. Szczególną grupę produktów stanowią modele odblaskowe, dzięki który możliwe jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy.