- męska pikowana kamizelka
- stójka wyścielona polarem o gramaturze 250 g/m2
- wnętrze wyścielone podszewką
- dekoracyjne przeszycia
- elementy odblaskowe z przodu i z tyłu
- dwustronny, kostkowy zamek główny
- kieszenie zamykane na zamki nylonowe
- kieszeń na piersi z zakrywającą zakładką
- wewnątrz zamykana kieszeń na dokumenty
- system ściągaczy u dołu wewnątrz
- dół rozpinany od wewnątrz na zamek umożliwiający dojście
maszyny znakującej
- spełnia normę EN 14058 zapewniając ochronę przed
chłodem
- produkt występuje również pod marką PROMOSTARS pod
indeksem 68925 New Road
Kamizelka męska New Road w kolorze granatowym marki Mark The Helper to pikowany model, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Wykonana w 100% z poliestru, kamizelka charakteryzuje się stójką wyścieloną polarem o gramaturze 250 g/m2, co zapewnia dodatkowy komfort i ciepło. Wnętrze kamizelki jest wyścielone podszewką, a dekoracyjne przeszycia nadają jej estetyczny wygląd.
Kamizelka została wyposażona w elementy odblaskowe zarówno z przodu, jak i z tyłu, co zwiększa widoczność użytkownika w warunkach słabego oświetlenia. Dwustronny, kostkowy zamek główny umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie, a kieszenie zamykane na zamki nylonowe zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Dodatkowo, kamizelka posiada kieszeń na piersi z zakrywającą zakładką oraz wewnętrzną kieszeń na dokumenty.
System ściągaczy u dołu wewnątrz pozwala na regulację dopasowania, a dół kamizelki jest rozpinany od wewnątrz na zamek, co umożliwia dostęp do maszyny znakującej. Kamizelka spełnia normę EN 14058, co zapewnia ochronę przed chłodem.
Najważniejsze cechy:
- Pikowana konstrukcja
- Stójka wyścielona polarem
- Elementy odblaskowe
- Kieszenie zamykane na zamki nylonowe
- System ściągaczy u dołu
Zastosowanie:
Kamizelka męska New Road jest idealna do codziennego użytku oraz jako odzież robocza, zapewniając komfort i funkcjonalność.
Dane techniczne:
- Materiał: 100% poliester
- Gramatura polaru: 250 g/m2
- Kolor: granatowy
- Metoda prania: 40 °C
Znakowanie:
Kamizelka nadaje się do znakowania metodami: druk cyfrowy DTG, haft, nadruk transferowy DTF oraz sitodruk bezpośredni.