Program hafciarski
  • 2Program hafciarski
  • 2Program hafciarski

Program hafciarski

hhh-1
169 szt.
Cena bez znakowania / nadruku / haftu! Każdy produkt z naszej oferty może być dodatkowo personalizowany poprzez naniesienie grafiki, logo, zdjęcia, haftu. Jak zamówić odzież z haftem lub nadrukiem w firmie P&M
Zapytaj o wycenę nadruku lub haftu

Program hafciarski

Zadzwoń po szybką wycenę

509 996 496

albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz:

Zamów bez znakowania:
65,00 zł netto (79,95 zł brutto)
Ilość

Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
Płatności

Opis:

Oprogramowanie do haftu

Oprogramowanie do haftu jest niezbędne do tworzenia komputerowego haftu na przedmiotach zakupionych w naszym sklepie.

Oprogramowanie do haftu: Komunikacja z maszyną do haftu

Nawet najbardziej zaawansowane maszyny do haftu wymagają specjalnego pliku zapisanego w odpowiednim formacie. Gdy otrzymujemy plik wektorowy z logotypem, grafiką lub tekstem, nasz projektant musi go przekształcić w format zrozumiały dla maszyny. Układanie ściegów, ich rodzaje, gęstość – wszystkie te zadania muszą być wykonywane ręcznie. Projekt logotypu nie zawsze sprowadza się do prostego kształtu lub czcionki. Często tworzenie programu haftu zajmuje kilka godzin.

Na szczęście dla klienta jest to opłata jednorazowa. Przy kolejnych zamówieniach, jeśli logo jest identyczne pod względem projektu i rozmiaru, nie ma dodatkowych opłat za oprogramowanie do haftu.

Wszystkie materiały niezbędne do przygotowania projektu (oprogramowanie do haftu, matryce) pozostają w naszej firmie. Nie udostępniamy ich klientom do dalszego użytkowania.

Co to jest: Haft komputerowy

Szczegóły produktu

Grupa
HHH
Opinie (0)