• Regular
Ogrodniczki robocze pw3 czarny Portwest
  • 2Ogrodniczki robocze pw3 czarny Portwest

Ogrodniczki robocze pw3 czarny Portwest

Portwest
PW346BKRL
5036108315406
224 szt.
Cena bez znakowania / nadruku / haftu! Każdy produkt z naszej oferty może być dodatkowo personalizowany poprzez naniesienie grafiki, logo, zdjęcia, haftu. Jak zamówić odzież z haftem lub nadrukiem w firmie P&M
Zapytaj o wycenę nadruku lub haftu

Ogrodniczki robocze pw3 czarny Portwest

Zadzwoń po szybką wycenę

509 996 496

albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz:

Zamów bez znakowania:
179,33 zł netto (220,58 zł brutto)
Rozmiar
Ilość

Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
Płatności

Opis:

Trwała tkanina poliestrowo-bawełniana o najwyższych parametrach zapewniająca długotrwały komfort w pracy. Elastyczny panel tylny. 10 obszernych kieszeni. Zaczep na identyfikator ułatwia identyfikację użytkownika. Zaczep na młotek pozwala na jego bezpieczne trzymanie. Wzmocnione panele w miejscach narażonych na przetarcie. Potrójne szwy zapewniają najwyższą trwałość. Tkanina z filtrem 40+ UPF blokująca 98% promieni UV. Kieszenie na nakolanniki wkładane od góry z łatwym i szybkim dostępem. Podwójna kieszeń na linijkę. Wzór zarejestrowany w Unii Europejskiej. Kieszeń na smartfon. Elastyczne wykończenie pasa z boku podwyższa komfort. Te ogrodniczki oferujemy z parą nakolanników w cenie. Certyfikowano na zgodność z CE.
Znakomicie zaprojektowane nowoczesne ogrodniczki robocze PW3 wyposażone w liczne kieszenie, w tym podwójną kieszeń na linijkę oraz uformowane kieszenie na nakolanniki wkładane od góry. Posiadają możliwość regulacji długości nogawki. W miejscach narażonych na szybkie zużycie zastosowano wzmocnienia z tkaniny Oxford oraz potrójne przeszycia.

Szczegóły produktu

Fason
Regular
Metoda znakowania odzieży
druk cyfrowy DTG
haft
nadruk transferowy DTF
sitodruk bezpośredni
Grupa
PW346
Kolor
Czarny
Opinie (0)