Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4
 • 2Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4

Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4

P&M
haf-4-10
99999 szt.
Cena bez znakowania / nadruku / haftu! Każdy produkt z naszej oferty może być dodatkowo personalizowany poprzez naniesienie grafiki, logo, zdjęcia, haftu. Jak zamówić odzież z haftem lub nadrukiem w firmie P&M
Zapytaj o wycenę nadruku lub haftu

Dopłata za haft komputerowy Wielkość 4

Zadzwoń po szybką wycenę

509 996 496

albo kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz:

Zamów bez znakowania:
8,40 zł netto (10,33 zł brutto)
Ilość szt. Haftów
 • 1-6 szt. ryczałt
 • 7-14 szt.
 • 15-29 szt.
 • 30-49 szt.
 • 50-99 szt.
 • 100-149 szt.
 • 150-199 szt.
 • 200-249 szt.
 • 250-499 szt.
 • 500+ szt.
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 500.

Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
Płatności

Opis:

Termin "WIELKOŚĆ 4" odnosi się do obszaru, jaki zostanie poddany procesowi haftowania przy użyciu maszyn komputerowych. Wartość ta jest zdefiniowana poprzez rozmiar powierzchni, na której haft będzie umieszczany. Wybór "WIELKOŚCI 4" wpływa również na takie aspekty jak gęstość punktów tworzących wzór, stopień złożoności projektu, liczba koniecznych ukłuć igły na centymetr kwadratowy materiału oraz ilość obszarów, na których haft zostanie umieszczony.

W ramach oferty można zobaczyć przykłady haftów tej konkretnej wielkości w galerii zdjęć. Dzięki temu potencjalni klienci mogą zdobyć wgląd w różnorodność wzorów i ich wygląd na materiale.

Jeśli potrzebujesz dalszych informacji, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów dotyczących kosztów, terminów realizacji oraz dostępnych wzorów.

Jeśli przed złożeniem zamówienia chcieliby Państwo otrzymać wizualizację haftu, prosimy o dostarczenie grafiki wektorowej. Zapewniamy, że przygotowanie wizualizacji jest usługą bezpłatną.

Jeżeli Państwa projekt obejmuje nietypowe wzory, inne niż standardowe wielkości lub specyficzne umiejscowienie haftów, chcielibyśmy podkreślić, że zachowujemy prawo do wyceny indywidualnej. W takich przypadkach koszty mogą się różnić w zależności od skomplikowania projektu, wymaganego czasu oraz materiałów. Nasi eksperci dokładnie ocenią Państwa potrzeby i dostarczą spersonalizowaną wycenę.

Zapraszamy do przesłania grafiki wektorowej i wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia. Chętnie pomożemy stworzyć wizualizację oraz udzielimy informacji na temat ewentualnych kosztów związanych z nietypowymi projektami.

Aby złożyć zamówienie na odzież z haftem, prosimy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Przesłanie Grafiki: Prosimy o przesłanie logo w dowolnym formacie, takim jak jpg, pdf lub cdr, na nasz adres e-mail. Logo będzie podstawą dla wizualizacji haftu na odzieży.

 2. Informacje o Umiejscowieniu i Wielkości Logo: Proszę dostarczyć nam informacje dotyczące, gdzie dokładnie chcieliby Państwo umieścić logo na odzieży oraz jakiej wielkości ma być haft. Na przykład, "lewa pierś, 10 cm szerokości". To pomoże nam stworzyć precyzyjną wizualizację.

 3. Ilość Zamówionych Haftów: Prosimy o podanie informacji dotyczących ilości haftów, które Państwo zamawiają. To pomoże nam dostosować cenę i przygotować odpowiednią ilość materiałów.

 4. Informacje o Odzieży: Podajemy nam informacje na temat rodzaju odzieży, na którą ma być naniesiony haft. To może obejmować rodzaj materiału i ewentualne specyfikacje dotyczące odzieży.

Po otrzymaniu tych informacji przeprowadzimy wycenę i przygotujemy wizualizację haftu na odzieży. Po akceptacji wyceny prześlemy Państwu instrukcje dotyczące dokonania zakupu.

Należy pamiętać, że wszelkie treści, materiały i elementy graficzne zawarte w ofercie są własnością firmy P&M Rawa Mazowiecka i są chronione prawem autorskim.

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail lub inne dostępne metody komunikacji.

Szczegóły produktu

Grupa
haft
Opinie (0)