Promostars – Twoja Marka Odzieży Reklamowej Hurtownia P&M

Promostars to wiodąca marka w branży odzieży reklamowej, znana z szerokiego asortymentu i wysokiej jakości produktów. Od momentu powstania w 1996 roku, Promostars zdobyła zaufanie wielu firm w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując produkty idealne do personalizacji. Dzięki współpracy z hurtownią P&M, dostęp do produktów Promostars jest jeszcze łatwiejszy.

Hurtownia i Dystrybutor Promostars - P&M

Hurtownia P&M z Rawy Mazowieckiej jest oficjalnym dystrybutorem marki Promostars, oferując szeroką gamę odzieży reklamowej. P&M specjalizuje się w sprzedaży hurtowej odzieży, co umożliwia firmom zaopatrzenie się w wysokiej jakości produkty w dużych ilościach, przy jednoczesnym zapewnieniu konkurencyjnych cen. Dzięki tej współpracy, klienci mogą liczyć na szybką i sprawną realizację zamówień.

Szeroka Oferta Produktów

Promostars oferuje bogaty wybór odzieży reklamowej, w tym:

 • T-shirty: Klasyczne i nowoczesne wzory, które świetnie sprawdzają się jako odzież promocyjna.
 • Koszulki polo: Eleganckie i wygodne, idealne do noszenia na co dzień oraz w pracy.
 • Bluzy: Komfortowe i ciepłe, doskonałe na chłodniejsze dni.
 • Polary: Funkcjonalne i trwałe, idealne na każdą pogodę.
 • Kurtki: Odporne na warunki atmosferyczne, zapewniające ciepło i ochronę.
 • Czapki i akcesoria: Dodatki, które dopełnią każdą stylizację i zwiększą rozpoznawalność marki.

Produkty te dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, co pozwala na ich idealne dopasowanie do potrzeb klientów.

Personalizacja i Zdobienia

Hurtownia P&M oferuje również usługi personalizacji odzieży Promostars, zapewniając różnorodne techniki zdobienia, takie jak:

 • Nadruki sitodrukiem: Trwałe i wyraźne nadruki, które sprawdzą się na różnych rodzajach materiałów.
 • Haft komputerowy: Elegancka i trwała metoda znakowania, która dodaje odzieży profesjonalnego wyglądu.
 • Termotransfer: Idealny do krótkich serii i złożonych wzorów.

Dzięki nowoczesnemu studiu graficznemu, P&M jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, oferując pełne wsparcie od etapu projektowania po realizację.

Etyczna Produkcja i Jakość

Promostars przywiązuje dużą wagę do etycznej produkcji swoich wyrobów. Fabryki współpracujące z marką są regularnie audytowane przez niezależne organizacje, takie jak SEDEX i BSCI, co zapewnia odpowiednie warunki pracy. Ponadto, wiele zakładów posiada certyfikat WRAP, gwarantujący odpowiedzialną produkcję. Produkty Promostars posiadają również certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że są wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

Zrównoważony Rozwój

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania, Promostars wprowadza do swojej oferty odzież wykonaną z bawełny organicznej oraz materiały ekologiczne używane w termonadrukach. Marka stale poszukuje innowacyjnych sposobów na zmniejszenie swojego wpływu na środowisko.

Przykłady Realizacji

Promostars ma na koncie wiele udanych projektów, które są dowodem na ich doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Oto kilka przykładów:

 • Koszulki na WOŚP: Każdego roku Promostars projektuje i dostarcza koszulki dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Odzież dla klubów motoryzacyjnych: Promostars dostarcza odzież dla miłośników klasycznych samochodów, w tym koszulki, bluzy i czapki.
 • Specjalne projekty na wydarzenia sportowe i kulturalne: Firma realizuje zamówienia na odzież promocyjną na różnorodne eventy, od rajdów samochodowych po festiwale muzyczne.

Dlaczego Warto Wybrać Promostars?

Promostars to marka, która oferuje nie tylko wysokiej jakości odzież, ale także pełne wsparcie w zakresie personalizacji i doradztwa. Dzięki szerokiej ofercie produktów, etycznej produkcji i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój, Promostars jest idealnym partnerem dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i zbudować silną, rozpoznawalną markę.

Dzięki współpracy Promostars z hurtownią P&M, produkty Promostars są szybko i łatwo dostępne dla klientów w całej Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie skorzystać z naszych usług.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.