Tekstylia reklamowe z logiem to nie tylko praktyczny, ale i kreatywny nośnik pozytywnie odbieranej reklamy. Ręczniki hotelowe, szlafroki z haftowanym logo mogą być świetnym nośnikiem w prowadzonej kampanii reklamowej. Tekstylia hotelowe idealnie sprawdzają się do wyposażenia pokojów, stref SPA i relaksu, a z drugiej strony wzbogacone o logo firmy lub jej nazwę tworzą prestiżową wizytówkę. Małym kosztem dodanym do zakupu i tak niezbędnych ręczników, możemy zbudować o wiele silniejszą pozycję marki na tle konkurencji.  

Ręczniki hotelowe z logo

Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki znakowaniu tekstyliów hotelowych

Goście hotelu, dzięki korzystaniu z ręczników i szlafroków z haftem, łatwiej zapamiętają nazwę hotelu, co zwiększa prawdopodobieństwo ponownej jego wizyty. Dodatkowo Klient dzięki takim akcentom, może zarekomendować hotel swoim bliskim. Ręczniki hotelowe oraz szlafroki z haftowanym logo mogą stanowić alternatywę dla gadżetów reklamowych, można również zaoferować ich sprzedaż w recepcji hotelowej jako praktyczna pamiątka z pobytu. Będzie to miły gadżet codziennego użytku przypominający Twoim gościom o istnieniu Twojej marki, a tym samym - potencjalnej ponownej wizycie.  To prestiż dla Ciebie, ale również wrażenie luksusu dla gości. W branży hotelarskiej znacząco na podniesienie prestiżu wpływają firmowe produkty. Chcąc podkreślić luksus swojej marki zadbaj o inwestycję w tekstylia z logiem lub nazwą Twojej firmy. 

Praktyczne i jakościowe gadżety dla pozytywnej reklamy

Warto jednak pamiętać, że praktyczne gadżety są o wiele lepiej odbierane niż typowe "reklamówki" do niczego nie służące, a będące jedynie nośnikiem reklamy. Ważne jest, aby to czym obdarujesz Klienta, było użyteczne i nie zostało chwilę później obojętnie odłożone na bok. W tej dziedzinie marketingu istotne jest, aby jak największa liczba odbiorców zainteresowała się produktami z Państwa logo, wzięła i pokazywała w swoim otoczeniu. Poduszki, koszulki polotorby czy koce to tylko wybrane gadżety, które dzięki swojej funkcjonalności i kreatywności cieszą się powodzeniem. Dobrej jakości gadżety przydadzą się każdemu, a do tego może być reklamą w każdym miejscu tam, gdzie jego właściciel-  na plaży, zakupach, w podróży, a nawet miejscu pracy.

Korzystając z doświadczenia firmy P&M możecie Państwo spodziewać się profesjonalnego doradztwa w doborze produktów ze zdobieniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z siły, jaka tkwi w reklamie, dlatego oferujemy tekstylia dla hoteli, ośrodków SPA, gabinetów kosmetycznych wzbogacone w detale budujące profesjonalną wizytówkę działalności. Bez wątpienie jest to zdecydowanie najlepiej komfortowy dla skóry rodzaj reklamy. 

Haft komputerowy logo

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.