Zdobienia

Wykonujemy efektowne, a zarazem praktyczne zdobienia, które nanoszone są na odzież oraz akcesoria reklamowe. Gwarantujemy korzystne ceny, a także terminową realizację zlecenia. Standard wykonania znajduje się na najwyższym poziomie, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Z chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Dysponujemy opakowaniami do pakowania odzieży, programami hafciarskimi, czy tez matrycami do nadruku. Zapewniamy ekonomiczne ceny, a także błyskawiczną realizację usługi.

Haft komputerowy

Wykonania haftu komputerowego wymaga zakupienia programu hafciarskiego. Jest to niezwykle elegancka, a zarazem ponadczasowa forma zdobienia. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy trwałość stawiają na pierwszym miejscu. Opisywany haft nawet po latach wygląda zjawiskowo. Usatysfakcjonuje to tych, którzy dbają o wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Ten rodzaj nadruku jest również polecany w przypadku odzieży często pranej, która jest narażona na oddziaływanie silnych środków piorących.

Sitodruk

Wykonanie sitodruku wymaga zakupu matrycy pod nadruk. Jest to sprawdzona, a zarazem niedroga technologia. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie wyraziste kolory, wysoką precyzję oraz podwyższoną odporność na ścieranie. Stworzona grafika przez długi czas będzie prezentować się nienagannie. Trzeba wspomnieć, że projekty zdobień wykonywane są na podstawie indywidualnych wymagań klienta. Mogą one występować pod wieloma różnorodnymi postaciami, co czyni każdy projekt unikatowym.

PROJEKT HAFTU

Jeżeli nie masz własnego projektu haftu, wykonany go za Ciebie.

HAFT

Cena haftu zależy od ilości ściegów.

Po przesłaniu do nas grafiki na e-mail sklep@p-m.com.pl opracujemy jego wycenę.
Wycena projektu jest bezpłatna.
Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane. Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty.

Podkategorie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry